Audyt certyfikacji IFS Logistics 2.2 zakończony sukcesem!

Wielkie osiągniecie w tych trudnych czasach!

Pod koniec stycznia 2021 odbył się kolejny audyt IFS Logistics 2.2, przeprowadzony przez TÜV NORD CERT GmbH. Udało się nam nie tylko wybronić zeszłoroczny wynik, ale dzięki zaangażowaniu całego zespołu osiągnęliśmy wyższy wynik niż w zeszłym roku. Poszliśmy o krok dalej i teraz spełniamy wymagania na poziomie wyższym, a nasz wynik to aż 98.72%.

Każdy, kto kiedykolwiek brał udział w przygotowaniach do takiego audytu wie, że nawet w normalnych warunkach nie jest to proste przedsięwzięcie. Kluczem do sukcesu jest wewnętrzne zorganizowanie zespołów oraz dopilnowanie aby zostały spełnione wszelkie wymagania IFS Logistics 2.2.
Wyzwaniem dla nas było to, że jako zespół musieliśmy wszystko zorganizować podczas pandemii COVID-19, po drodze zmagając się z różnego rodzaju ograniczeniami.

Uważamy, że osiągnięcie tak wspaniałego wyniku pomimo pracy zdalnej części zespołu, jest nie lada wyzwaniem. W naszym przypadku na pewno pomocny był fakt, iż w STI Polska od dawna funkcjonują wewnętrzne, bardzo rygorystyczne systemy i procedury jakościowe.

Za osiągnięcie tak znakomitego wyniku, podziękowania należą się Zespołowi Operacyjnemu pod kierownictwem Agnieszki Adamczyk, Zespołowi QA pod kierownictwem Magdaleny Barbachowskiej, a szczególne podziękowania należą się naszej koleżance Izabeli Dolacińskiej, która pomimo zaawansowanej ciąży zapewniła doskonałe wsparcie organizacyjne całej firmie!
Ten sukces zespołu, tylko kolejny raz potwierdza zaangażowanie każdego pracownika STI Polska w zapewnianiu wysokiej jakości usług i standardów każdego dnia!

To właśnie nazywamy "Taking Quality the Extra Mile!"

Gratulacje dla całego zespołu!

Get a Quote

Please allow functional cookies first.

Cookie Settings